ROLKI KASOWE

rolki papierowe, rolki fiskalne, rolki termiczne, rolki samokopiujące, rolki chemiczne, rolki z nadrukiem, rolki do bankomatów, rolki do taksometrów, rolki do urządzeń medycznych, rolki do ploterów W ofercie posiadamy szeroką gamę rolek wykonanych z różnych typów papieru (w tym termiczny, offsetowy, chemiczny, samokopiujący ) oraz z różnej gramatury. Nasza oferta to również rolki o innych szerokościach i długościach, czy też tulejce wewnętrznej. Rolki przeznaczone sa do stosowania do urządzeń fiskalnych, aparatury medycznej, tachografów, urządzeń pomiarowych, parkometrów, bankomatów i innych urządzeń wyposażonych w drukarkę. Na wszystkich rodzajach rolek możemy wykonać nadruk (np. logo) do 4 kolorów na każdej ze stron.

ROLKI KASOWE

Podkategorie

 • Rolki termiczne

  rolki kasowe, termiczne, rolki fiskalne, do kas, papier kasowy, papier do kas, rolki do urządzeń medycznych, rolki termoczułe, rolki do bankomatów, rolki do faxu, rolki do parkometrów, rolki do tachografu Rolki termiczne do kas, telefaxu i innych urządzeń produkowane są z papieru termoczułego o gramaturze od 42gr/m2 do 55g/m2. Rolki do bankomatów, parkometrów i innych urządzeń mogą być wykonane z gramatury od 38gr/m2 do 140 gr.m2. Przy zachowaniu odpowiednich warunków przechowywania dla standardowych papierów termoczułych potwierdza się zdolność rolek do nadruku przez 2 lata i trwałość nadruku do 5 lat lub do 7lat. Rolek wykonanych z papieru termoczułego nie wolno przechowywać w pobliżu źródeł ciepła, w opakowaniach foliowych (LDPE, DHPE, PVC, PP); nadruk również znika przy kontakcie ze świeżo odbitą kserokopią, ludzkim potem itp. oraz pod wpływem silnego światła.Rolki termiczne należy przechowywać w ciemnym miejscu, w temperaturze 25C i wilgotności 65% (warunki pokojowe).

 • Rolki offsetowe

  Rolki offsetowe, rolki kasowe, rolki papierowe, rolki do kas, rolki fiskalne, rolki do kas fiskalnych, papier do kas, papier kasowy

 • Rolki chemiczne typ DKF

  Rolki chemiczne typ DKF, samokopiujące i pojedyńcze

 • Rolki samokopiujące

  rolki do kas, rolki samokopiujące, papier samokopiujący, rolki z kopią, rolki z dwoma kopiami, rolki CB, CB+CF, SC+SC, offset+SC Rolki samokopiujące należy przechowywać w warunkach pokojowych. Przy zapewnieniu właściwych warunków przechowywania zdolność do samego kopiowania nie zmienia się przez 3 lata, natomiast wydruk na kopii utrzymuje się przez 25 lat (rolki wrażliwe na nacisk, składowanie w pozycji pionowej, brak kontaktu z art. chemicznymi, niektórymi rodzajami folii itp.). Rolki OFF+SC: typowe rolki do kas fiskalnych, oryginał - papier offsetowy, kopia papier typ SC, kopia może być biała lub w kolorze. Rolki DKF : zwane "chemicznymi" wykonane są z papieru typ SC+SC, idealne do kas młoteczkowych, nie wymagają użycia kasety barwiącej, bardzo wrażliwe na nacisk, kopia biała. Rolki CB+CF: wykonane z papieru w którym nadruk na kopii powstaje pod wpływem zetknięcia się oryginału z kopią przy uderzeniu igły głowicy drukującej.

 • Rolki do faxów i teleksów

  Rolki do faxów i teleksów termiczne lub offsetowe, w roli. Rolki termiczne do kas, telefaxu i innych urządzeń produkowane są z papieru termoczułego o gramaturze od 48gr/m2 do 57g/m2. Przy zachowaniu odpowiednich warunków przechowywania dla standardowych papierów termoczułych potwierdza się zdolność rolek do nadruku przez 2 lata i trwałość nadruku do 5 lat. Rolek wykonanych z papieru termoczułego nie wolno przechowywać w pobliżu źródeł ciepła, w opakowaniach foliowych (LDPE, DHPE, PVC, PP); nadruk również znika przy kontakcie ze świeżo odbitą kserokopią, ludzkim potem itp. oraz pod wpływem silnego światła.Rolki termiczne należy przechowywać w ciemnym miejscu, w temperaturze 25C i wilgotności 65% (warunki pokojowe).

 • Media do wydruków

  rolki do ploterów, offsetowe, do proofa, powlekahe, high-tec, glossy, semi matte, matte, wielkoformatowe

 • Rolki do urządzeń...

  Rolki do urządzeń pomiarowych, tachografu, parkometrów itp. Rolki papierowe do urządzeń pomiarowych wykonane są zgodnie z wymaganiami producenta urządzenia, spełniają wymagania oraz posiadają stosowne certyfikaty.

 • Rolki termiczne zgrzewki

  Rolki kasowe termiczne - jednostka handlowa: zgrzewka

Jest 90 produktów.

Pokazano 1-60 z 90 pozycji

Aktywne filtry