Serdecznie witamy

Na rynku artykułów biurowych i sklepowych nieprzerwanie działamy od trzynastego lipca 1990 roku. Zaopatrujemy sklepy i biura w materiały eksploatacyjne potrzebne do codziennej pracy. Dbamy, aby nasza oferta dostosowana była do Państwa potrzeb, zawsze poszukujemy najlepszych rozwiązań. Zadowolenie naszych Klientów bowiem pozwala nam na stabilny rozwój.

Nasza oferta

Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów w obszarze kompleksowego zaopatrzenia we wszystkie artykuły potrzebne do prawidłowego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa: biura, sklepu, warsztatu i apteki, także szkoły... W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby uznanych firm krajowych i zagranicznych cieszące się od lat niesłabnącą popularnością.

Ważnym elementem naszej propozycji są także nowości. Nasza oferta budowana jest w oparciu o Państwa potrzeby, żyje i ciagle się zmienia. Nie ograniczamy jej wyłącznie do produktów standardowych. Jeśli dla swojej firmy poszukujecie Państwo niestandardowych, wyrafinowanych rozwiązań, prosimy o kontakt z naszym konsultantem. Dołożymy wszelkich starań, by znaleźć rozsądne rozwiązanie.