Bezpieczeństwo danych

Szyfrowanie SSL

Po otwarciu strony "Logowania" przy przekazywaniu jakichkolwiek danych pomiędzy naszym serwerem a klintem dane te są przesyłane w postaci zaszyfrowanej przy udziale protokołu SSL i klucza o dlugości 1024bity.
TLS (ang. Transport Layer Security) – przyjęte jako standard w Internecie rozwinięcie protokołu SSL (ang. Secure Socket Layer).
TLS zapewnia poufność i integralność transmisji danych, a także uwierzytelnienie servera, a niekiedy również klienta. Opiera się na szyfrowaniu asymetrycznym oraz certyfikatach X.509.
Aby korzystać z połaczenia bezpiecznego należy przy pierwszym połaczeniu zatwierdzić certyfikat - wyjątek bezpieczeństwa. Zalecamy by zrobić to na stałe, lub też na daną sesje. W tym drugim przypadku otwarcie nowej sesji wymagać będzie ponownego zatwierdzenia certyfikatu. Bez zatwierdzenia certyfikatu i uzyskania połączebnia szyfrowanego nie jest mozliwe logowanie i przesyłanie danych osobowych.
 

Przycisk tożsamości witryny

Przycisk tożsamości witryny ma funkcję bezpieczeństwa, która dostarcza wiele informacji o danej witrynie. Za pośrednictwem tego przycisku możesz się dowiedzieć, czy strona, którą wyświetlasz, jest zaszyfrowana oraz zweryfikowana, kto jest jej właścicielem i kto ją zweryfikował. Te informacje mogą pomóc w unikaniu niebezpiecznych witryn, które wyłudzają ważne dane od użytkowników.Przycisk tożsamości witryny znajduje się w pasku adresu, po jego lewej stronie, obok adresu witryny. W naszej witrynie ma on postać "kłudeczki". Po kliknięciu otworzy się informacja o połączeniu z witryną dyzio.pl oraz potwierdzenie, że połaczenie jest szyfowane, a przesyłane dane są bezpieczne.

 

Jeśli skorzystasz z systemu Paypal

Bezpieczeństwo przez duże B.

PayPal to jedna z najbezpieczniejszych platform płatniczych świata. Ponad 10-letnie doświadczenie w sektorze płatności online zaowocowało opracowaniem skutecznych metod ochrony danych. Nieważne, czy sprzedajesz, kupujesz, czy przekazujesz pieniądze – Twoje dane finansowe (numer rachunku i karty) są u nas bezpieczne, ponieważ zapisane są w zaszyfrowanej postaci na naszych bezpiecznych serwerach. Dzięki temu nie musisz ich udostępniać osobie otrzymującej lub wysyłającej płatność.

Aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo, wszystkie transakcje są monitorowane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez zespół specjalistów do spraw bezpieczeństwa. Ich zadaniem jest identyfikacja podejrzanych czynności i zachowań oraz ochrona naszych użytkowników przed nieautoryzowanymi transakcjami. Jeżeli mimo podejmowanych przez nas czynności prewencyjnych Twoja transakcja nie przebiega zgodnie z planem lub masz jakiekolwiek obawy dotyczące swojego bezpieczeństwa online, naruszeń typu phishing, możesz łatwo zgłosić problem i uzyskać pomoc. Dodatkowo, zarówno sprzedający, jak też kupujący objęci są programem ochronnym zgodnie z postanowieniami opisanymi w naszych zasadach i Umowie z Użytkownikiem.

3 - WARUNKI PŁATNOŚCI

1. Dyzio umożliwia Klientom dokonywanie płatności w następujący sposób: - przelewem na rachunek bankowy firmy Dyzio - przez pobranie gotówki przy odbiorze towaru - płatność online - kartą płatniczą - przedpłata na podstawie faktury proforma. Forma płatności podawana jest w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia.

2. Dyzio zastrzega sobie własność sprzedanego towaru aż do momentu uiszczenia przez Klienta pełnej zapłaty za towar, tj. ceny, kosztów przesyłki i innych należności wynikających z zawartej umowy sprzedaży.

3. Klient wyraża zgodę na przesyłanie faktur, duplikatów tych faktur oraz ich korekt, w formie elektronicznej przez Dyzio na adres mailowy podany w zamówieniu. W przypadku braku uzyskania adresu e-mail Klienta ww dokumenty będą wysłane za pośrednictwem poczty na adres siedziby Klienta.

4. W transakcjach zawartych za pośrednictwem sklepu miejscem świadczenia i wykonania umowy oraz przyjęcia zapłaty jest siedziba sprzedawcy ,a chwilą przyjęcia zapłaty jest chwila wpływu przelewu od kupującego lub pośrednika płatności - PayU / Przelewy24 / firmy kurierskiej na konto sprzedawcy.